+90 506 732 51 93

Sosyal Medyada Biz}

Cepmax Nedir ?

#Cepmax Nedir?

#Yerli bir yazılım firması tarafından geliştirilen mobil uygulama; yıllardır Network’ten mağdur olan insanların mağduriyet yaşamamaları için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Düşünsenize cep telefonunuz ile hemde üyelik ücreti ödemeden sadece telefon ve internetinizin olması yeterli olacak.

Türkiye’de, nüfusun % 67‘ lik kısmı 54 Milyon internet kullanıcısı var ve bunların 51 Milyonu telefonlarından internete bağlanıyorlar. Muazzam bir rakam. Kaynak: We are social ve Hootsuit

Son birkaç yıldır yerli ve yabancı network firması pekçok yatırımcı kişinin canını yaktı ve para kaybetmelerine neden oldu. Yabancı firmalar zaten Türkiye’de olmadıklarından insanlardan para toplayarak yapmış oldukları işi sonlandırdılar. Türk firmalarının ise bir kısmı adalete hesap vermekte, bir kısmı ise soluğu yurt dışında almışlardır. Cepmax ise, insanlardan para almıyor, o nedenle yukarıdaki firmalar ile aynı kategoride değildir.

#Firmanın Vizyonu

İnsanlara maddi anlamda ek gelir kazandırmak, bunu yaparken de elinde avucunda ne varsa Cepmax’a yatırarak değil, sadece mobil uygulamayı indirerek, günlük görevleri yaparak ek gelir kazanmalarını sağlamak.

#Cepmax Nasıl Para Kazandırır 

Cepmax Nasıl Para Kazandırır, mobil uygulamadaki pekçok reklamın  izlenmesi, günlük 24 adet görev ile 3,6 ₺ kazanabilir, aylık 3,6*30= 108 ₺kazanmanız mümkündür.

#Ücretsiz #kayıt

  • http://api.cepmax.site/Share/user/31985784684
  • Sponsor Kodu : 31985784684

cepmax uygulaması’nın diğer özellikleri: Burçlar, Maç Sonuçları, Sosyal Medya İçerikleri, Fatura Ödeme Merkezi, Uçak ve Otobüs bileti Satın alma, İlanlar, Görevler, Sağlık, Kadınlar için özel platform, Erkekler için özel platform, Yemek Tarifleri, Haberler

Loading...